Oferta pracy – asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Opis stanowiska pracy:

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych.

Tworzenie dokumentacji budowlanej, głównie rysunków oraz obliczeń do projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: absolwent wydziału budownictwa, ewentualnie w trakcie studiów zaocznych;
  • Znajomość zasad projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji z wykorzystaniem modelu 3D.

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę na pełny etat, ewentualnie płatny staż.

Wynagrodzenie:

Pomiędzy 2 600,00 zł, a 4 300,00 zł brutto – w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia;

Kontakt:

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: biuro@kamikon.pl

Proszę o zmieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Kamikon
wstecz